Chat with us, powered by LiveChat
  • 30 januari 2026

VIA seminar 2026

VIA seminar 2026

Op dinsdag 24 maart organiseren we vanuit VIA Logistics Professionals een inspirerend en gezellig seminar bij Van der Valk in Venlo. Een bijeenkomst met interessante en inspirerende sprekers, actuele thema’s en volop gelegenheid om te netwerken met een hapje en een drankje.

Voor de coronapandemie hielden we jaarlijks een seminar. Met sprekers zoals Bas Nijhuis, Twan Huys, Remco Buurman, Bart Banning, Jan van Setten en Toon Gerbrands. We zijn dan ook blij en trots dat we dit nieuw leven in gaan blazen. Een event om met z’n allen weer naar uit te kijken.

Het programma is rond en al onze sprekers zijn bekend.

Thema

Mens en technologie binnen de logistieke sector. Hoe beweegt de sector mee met technologische ontwikkelingen en wat betekent dat voor organisaties, samenwerking en mensen die in de keten werken? Dat staat centraal tijdens het VIA seminar.

Sprekers

Wim Davidse
Flex- en arbeidsmarktstrateeg bij Dzjeng. Wim staat bekend om zijn scherpe trendanalyses, heldere uitleg over ontwikkelingen in de arbeidsmarkt en zijn energieke manier van presenteren. Zijn verhaal gaat over de toekomst van werk, flexibiliteit en veranderingen waar organisaties nu al op kunnen inspelen.

Sikko Zoer
Senior Partner bij Qwinn Business Partners. Sikko deelt zijn ervaringen en lessen uit verschillende leidinggevende rollen in supply chain, transport en logistiek. Een praktijkgericht verhaal over samenwerking, besluitvorming en ontwikkeling binnen complexe ketens.

Albert-Derk Bruin
Albert‑Derk laat zien hoe technologie logistieke processen verandert en welke nieuwe rol leidinggevenden daarin hebben. Vanuit 25 jaar praktijkervaring vertelt hij hoe je teams meeneemt in digitalisering, hoe werkzaamheden verschuiven en waarom duidelijk aansturen en ontwikkelen van mensen belangrijk blijft in een steeds meer geautomatiseerde omgeving.

Rens van der Vorst
Zelfgeclaimde technofilosoof. Rens brengt een mix van zijn presentaties Don’t mention the VAR en Digitale Gremlins. Rens onderzoekt onze relatie met technologie op een luchtige en scherpe manier. Hij laat zien hoe technologie ons denken en handelen beïnvloedt en waar we bewuster mee om kunnen gaan. Eerst lachen, dan denken.

Praktische informatie

Wanneer: Dinsdag 24 maart 2026
Waar: Van der Valk Hotel Venlo, Nijmeegseweg 90 Venlo, L77
Voor wie: Managers en (hr-)professionals in supply chain, logistiek en transport

Tijdschema
14:00 – 14:30 Inloop
14:30 – 14:45 Opening door Bart Peerboom (Managing Director VIA)
14:45 – 15:30 Wim Davidse (Flex- en arbeidsmarktstrategie)
15:30 – 16:00 Sikko Zoer (Mens & AI)
16:00 – 16:15 Pauze
16:15 – 16:45 Albert Derk Bruin (Digitalisering & leiderschap)
16:45 – 17:30 Rens van der Vorst (Technofilosoof)
17:30 – 18:30 Borrel + netwerken